štvrtok, 08 február 2024 20:27

Deň otvorených dverí – 7. 12. 2023

(0 votes)

Deň otvorených dverí na našej škole sa teší stále väčšej popularite. Tento rok sa konal 7.decembra a navštívilo ho historicky najviac účastníkov. Naši žiaci sa na tento deň zodpovedne pripravili a počas programu spolu so svojimi dvoj - , štvor- ale aj osem-nohými miláčikmi zahviezdili. Mali sme tu – všehochuť – psy, králiky, tarantule, papagáje, potkany, žaby a prišiel aj poník. Žiaci spolu s učiteľmi predviedli fixáciu psa i prácu s mikroskopom. Dúfajme, že sa budúcim uchádzačom páčilo a s takými úsmevmi sa uvidíme aj na prijímacích skúškach.

Read 302 times Last modified on pondelok, 25 marec 2024 23:39