Prijímacia skúška

Stredné školy budú akceptovať len tie prihlášky, ktoré sú:

• elektronicky overené riaditeľom školy cez školský informačný systém alebo
  • v listinnej podobe podpísané riaditeľom školy.

Údaje potrebné pre vyplnenie prihlášky:

1. Názov školy: Súkromná stredná odborná škola veterinárna
  2. Adresa: Pod brehmi 6/A, 844 20 Bratislava
  3. Kód školy: 615 701
  4. Kód a názov odboru:
    • 4336 M 01 veterinárne zdravotníctvo a hygiena – chov hospodárskych zvierat
    • 4336 M 03 veterinárne zdravotníctvo a hygiena – chov cudzokrajných zvierat
    • 4336 M 04 veterinárne zdravotníctvo a hygiena – drobnochov
    • 4336 M 05 veterinárne zdravotníctvo a hygiena – chov psov

Prihláška na štúdium v strednej škole a pokyny na vyplňovanie formuláru

Kritéria pre prijímanie žiakov

Potvrdenie o nastúpení/nenastúpení žiaka na štúdium

Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti žiaka

• Prax žiakov 2. ročníka Prax žiakov 2. ročníka

Druhý ročník našej školy sa zúčastnil 2-týždňovej praxe – od 7.6. do 18.6. 2021. Ako žiaci ostatných ročníkov i druháci hodnotili prax na výbornú. Prax absolvovali pod vedením skúsených inštruktorov v ZOO Bratislava, v MiniZOO Devín a v prevádzkach SuperZOO po celom území Bratislavy. Počasie nesklamalo, celý čas bolo krásne slnečno a teplo a preto okrem praktických skúseností a zručností žiaci získali bronzový odtieň pokožky. V denníkoch praxe sa objavia určite zaujímavé príspevky, popisy činností a pekné fotky.

• Prax žiakov 3. ročníka Prax žiakov 3. ročníka

Aj naši tretiaci sa konečne, po dlhom období dištančného vzdelávania, dočkali praxe. Absolvovali ju počas dvoch týždňov od 24.5. do 4.6. 2021. Vystriedali niekoľko pracovísk praxe – ZOO Bratislava, MiniZOO Devín a zúčastnili sa aj praxe vo veterinárnych ambulanciách. Zo všetkých pracovísk priniesli len to najlepšie hodnotenie – známky „výborný“. Teraz sa vrátili plní nielen zážitkov, ale aj získaných vedomostí a zručností do školských lavíc. Ale prax bude pokračovať....Od 21.6. sa na pracoviská ešte na dva týždne vrátia.

• Dovidenia, maturanti! Dovidenia, maturanti!

Dňa 24.5.2021 sa naši maturanti naposledy posadili do lavíc vo svojej triede. Prišli si poslednýkrát prevziať vysvedčenia. Tento moment sme si zvečnili fotkou. Veď, nech majú na čo spomínať ....
    Milí naši bývalí žiaci, želáme Vám veľa úspechov v univerzite Vášho života, spokojnosť a splnené kariérne a životné sny.
    Váš pedagogický kolektív

• Prax prvého ročníka v ZOO Bratislava a v MiniZOO Devín Prax prvého ročníka v ZOO Bratislava a v MiniZOO Devín

Naši prváci sa zúčastnili v týždni od 17.5. do 21.5. 2021 praxe, kde načerpali nové skúsenosti a zručnosti. Prax sa uskutočnila na dvoch pracoviskách – ZOO Bratislava a MiniZOO Devín. Na oboch miestach boli s našimi žiakmi veľmi spokojní. Žiaci tiež nešetrili pochvalami, prax splnila ich očakávania a spokojní sa vrátili opäť do školských lavíc.